Canlı Yayın

 

KAR yaz boşluk bırak istek parçanı yaz 3969'a gönder!

PostHeaderIcon Reklam ve Önemi

Reklam, firmaların tanınırlığını artıran en önemli faaliyettir.

Gerek görsel gerek sesli medyadan yapılan reklamların bugüne kadar firmalara kâr ve güvenirliliği aksettirme noktasında geri dönen etkili adımlardandır.

   Reklam, firmaları tanıtımından kısa bir süre sonra kendisini gösterdiğini,uzun vade de bile yine dönüşüme devam ettiğini,kendisini reklamla tanıtma yolunu seçen firmalardan haber ediniyoruz.

   Kampanya, promosyon, yaz ve kış aylarında yapılan indirimlerin müşterilere ulaştırılması noktasında en etkili yolun duyarak olması dolayısıyla radyo reklamının günümüzdeki öneminin yerini koruduğunu unutmamalıyız.

   Uluslar arası firmaların dünyada tanındığı halde ısrarla reklam alanından çekilmemeleri milyonlarca dolar para harcamalarının altında kulaklardan silinmemek ve her zaman gündemde olmak yatar. Çünkü bu firmalar bu metotla marka olmuş ve büyümüşlerdir.

   Radyo Karadeniz olarak reklamın size de aynı kriterlerde kâr olarak döneceğinden kuşkumuz olmadığı gibi bunun da sizler tarafından onaylandığını göreceğimizi hatırlatır çalışmalarınızda başarılar ve bol kazançlar dileriz.

   Saygılarımızla...RADYO KARADENİZ
ADRES: Keklikpınarı Mahallesi 876. Sokak No:10 Yenioran
Dikmen / ANKARA
Telefon: 0 312 475 30 50
Faks: 0 312 475 30 52

Reklam Elektronik Posta: Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız

RADYO KARADENİZ REKLAM DEPARTMANI